Karta Podarunkowa Galerii Mokotów

Zdarza się Państwu kupować upominek osobie, której preferencji nie znacie zbyt dokładnie? Czy kiedykolwiek otrzymaliście Państwo prezent, z którego nie byliście zadowoleni?

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań była twierdząca, to Karta Podarunkowa Galerii Mokotów jest rozwiązaniem, dzięki któremu zyskają Państwo pewność, że Wasze prezenty zawsze będą wyjątkowe. Karta Podarunkowa Galerii Mokotów jest bowiem nowoczesnym i praktycznym prezentem, dzięki któremu obdarowana osoba ma szansę wyboru upominku według indywidualnych preferencji.

Karta Podarunkowa Galerii Mokotów

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia funkcjonowania centrum, każdy posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z operatorem kart podarunkowych: karta@emlpayments.com, tel. (22) 490 69 23. 

Karta Podarunkowa Galerii Mokotów

Karta Podarunkowa Galerii Mokotów to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza, którą można regulować należności we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie naszego centrum, w których honorowana jest płatność kartą MasterCard.

Jak można z niej korzystać?

Karta Podarunkowa jest aktywna już po 30 min od chwili jej nabycia. Minimalna kwota, na którą może być zasilona wynosi 30 zł, a maksymalna to 4 tys. zł. Płatności kartą dokonuje się tak samo, jak w przypadku innego rodzaju kart debetowych czy kredytowych. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych środków, karty nie można ponownie doładować. Traci ona ważność po roku od daty jej wydania lub po wykorzystaniu dostępnych na niej środków.

Gdzie można ją otrzymać?

Kartę Podarunkową można nabyć w Punkcie Obsługi Klienta w Galerii Mokotów oraz na stronie internetowej https://galeria-mokotow.flex-e-card.pl/.Zakup karty to natychmiastowe jej doładowanie na wybraną przez ciebie kwotę. Wraz z kartą otrzymasz pełny regulamin usługi.

Informujemy, że w Recepcji Centrum istnieje możliwość zakupienia jednorazowo maksymalnie 30 kart podarunkowych . Zamówienia na większą ilość kart podarunkowych należy składać za pomocą formularza internetowego, który znajdą Państwo pod przyciskiem ‘OFERTA DLA FIRM’. 

JAK SPRAWDZIĆ STAN SWOJEGO KONTA?

Stan konta można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub na stronie internetowej www.galeria-mokotow.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo Dodatkowo, w Punkcie Obsługi Klienta posiadacz karty może bezpłatnie sprawdzić 5 ostatnich operacji zrealizowanych przy użyciu swojej karty.

Karta Podarunkowa Galerii Mokotów