WAŻNE!
WAŻNE!

Od 28 grudnia Galeria Mokotów funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Dowiedz się więcej TUTAJ.

ZRÓB ZAKUPY MARZEŃ I WYGRAJ
LUKSUSOWY WEEKEND W SPA DLA DWÓCH OSÓB!

Zapraszamy do udziału w konkursie na najwyższą wartość zakupów w trakcie trwania Shopping Experience powered by Vogue. W dniach 18 i 19 września przyjdź do Galerii Mokotów i skorzystaj z atrakcyjnych ofert przygotowanych w butikach partnerów wydarzenia. Osoba, która dokona zakupów na najwyższą kwotę wygrywa.

To jedyna okazja na zrobienie zakupów marzeń, dzięki którym możesz wygrać wyjątkowy weekend w Hotelu SPA Dr Ireny Eris dla dwóch osób.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zarejestruj się do udziału w konkursie u hostessy na stoisku obsługi konkursu na poziomie 0, przy fontannie.

2. Zarejestruj się lub zaloguj w programie lojalnościowym Galerii Mokotów. Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie program.galeriamokotow.pl

3. Aktywuj nową odsłonę programu lojalnościowego: funkcję Cashback.

Możesz to zrobić na jeden z dwóch sposobów:

  • Podłącz swoje konto bankowe, aby weryfikacja transakcji konkursowych i naliczanie punktów odbywało się automatycznie
  • Skanuj paragony ręcznie po dokonaniu zakupów

3. Zrób zakupy w dniach 18-19 września w butikach uczestniczących w wydarzeniu Shopping Experience by Vogue*.

4. Nagrodę wygra osoba, która dokona zakupów o najwyższej wartości w ciągu dwóch dni (u jednej lub kilku marek uczestniczących). Zakupów można dokonać w oba dni – na potrzeby konkursu transakcje zostaną zsumowane.

Warto pamiętać, że:

  • W przypadku wyboru metody ręcznej (skanowanie paragonów), możesz zarejestrować swoje paragony tylko w dniu dokonania zakupu.
  • W przypadku wyboru metody automatycznej, transakcje zostaną zidentyfikowane przez nasz system i nie wymagają Twojego działania.
  • Należy wydać min. 30 złotych, aby za zakup zostały naliczone punkty.
  • W przypadku wykonania więcej niż jednego zakupu w jednym sklepie w tym samym dniu, w konkursie weźmie udział jedynie pierwszy paragon.

Zwycięzca konkursu zostanie wybrany do 5 października i poinformowany telefonicznie na numer wskazany podczas rejestracji do konkursu.

* Marki uczestniczące w wydarzeniu Shopping Experience by Vogue: Armani Exchange, Bohoboco, Coccinelle, Dr Irena Eris, Elisabetta Franchi, Furla, Hugo Boss, Kazar, Kiehl's, Levi's, Lilou, Liu Jo, Luisa Spagnoli, Marella, Massimo Dutti, Max Mara, Mokobelle, Patrizia Pepe, Peek & Cloppenburg, Pinko, Reserved, Robert Kupisz, Swarovski, Swatch, Teilor, Twinset, Uterque, Warsaw Concept Store, YES, Zara Home, Sampure Minerals.