Aplikacja goodie

Zakładasz w minutę, korzystasz od razu, a kartę masz zawsze w telefonie – w aplikacji goodie możesz założyć Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów. Z goodie nigdy jej nie zgubisz i zyskasz dostęp do wielu zniżek i wydarzeń.

goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Z goodie możesz przeglądać oferty restauracji z najlepszymi zniżkami i okazjami. Z goodie obserwujesz swoje ulubione marki i otrzymujesz powiadomienia PUSH ze specjalnymi ofertami i zniżkami oraz wydarzeniami w Galerii Mokotów. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne!

Pobierz aplikację goodie i ciesz się okazjami.

Pobierz w App StorePobierz z Google Play

Co zyskujesz z Kartą Stałego Klienta Galerii Mokotów?

Założenie karty pozwoli Ci uzyskać dostęp do zniżek w sklepach, punktach usługowych i restauracjach m.in. takich jak: Deichmann, Lindt, Douglas, Bytom, GO Sport, czy Douglas. Karta Stałego Klienta pozwoli Ci brać udział w ekstra wydarzeniach na terenie centrum takich jak: warsztaty edukacyjne dla najmłodszych, pokazy mody, noce zakupów, wystawy. Karta Stałego Klienta to również możliwość korzystania z wielu usług i udogodnień takich jak: bezpłatne, nieograniczone WIFI, pokój malucha.

Możesz także skorzystać z porad profesjonalnej stylistyki, która doskonale zna ofertę Galerii Mokotów oraz najnowsze modowe trendy. Podczas spotkania przeanalizuje Twój dotychczasowy styl i pomoże dobrać korzystne ubrania oraz kolorystykę do Twojego typu urody i sylwetki, a także konkretnej okazji czy codziennych zawodowych potrzeb.

Nie zastanawiaj się! Pobierz aplikację goodie z App Store lub Google Play, załóż Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów i ciesz się jeszcze większymi zniżkami.

Więcej: www.goodie.pl