Jesienne Szaleństwo Zakupów! 23-25 września 2021

23 września oficjalnie pożegnamy Lato i przywitamy Jesień. Specjalnie z okazji nadejścia tej niezwykle kolorowej pory roku mamy dla Was kolejną edycję Szaleństwa Zakupów!

Kolejna edycja znanej i lubianej akcji zniżkowej w Galerii Mokotów już blisko. Od czwartku 23 września do soboty 25 września, zapewnimy Wam moc atrakcyjnych zniżek na produkty Waszych ulubionych marek oraz wiele zakupowych inspiracji. W akcji bierze udział ponad 70 salonów więc jest w czym wybierać!

Dla uczestników Programu Lojalnościowego Galerii Mokotów – CASHBACK, jesienne Szaleństwo Zakupów to nie tylko wyjątkowe okazje cenowe. W ramach Akcji możecie dodatkowo otrzymać wspaniałe prezenty, które wybrały dla Was redakcje magazynów ELLE, GLAMOUR® oraz Claudia. Co dokładnie trzeba zrobić by je zdobyć?

 1. Jeśli jeszcze nie uczestniczysz w Programie Lojalnościowym Galerii Mokotów lub nie masz aktywnej funkcjonalności Cashback – dołącz do nas i aktywuj Cashback! Możesz zrobić to na stronie galeriamokotow.pl lub na miejscu w Punkcie Obsługi Promocji w czasie trwania akcji.
 2. W dniach 23-25.09 zrób zakupy na kwotę minimum 150 zł, w dwóch różnych sklepach uczestniczących w Szaleństwie Zakupów i zachowaj paragony.
 3. Zarejestruj paragony w Punkcie Obsługi Promocji (będzie się mieścił na poziomie 0, w rotundzie głównej) oraz w Aplikacji Galerii Mokotów, na swoim koncie Cashback.
 4. Odbierz nagrodę – jeden z wyjątkowych prezentów (dostępne do wyczerpania zapasów):
 • Zestawy naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała
 • Zestawy biżuterii
 • Zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy
 • Zestawy książkowych bestsellerów

Więcej informacji o Programie Lojalnościowym Galerii Mokotów znajdziecie TUTAJ.

Jak wziąć udział w akcji Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów? Zasady są bardzo proste:

 1. Kupcie magazyn ELLE, GLAMOUR® lub Claudia z dodatkiem Szaleństwo Zakupów.
 2. Kupony, ułożone w kolejności alfabetycznej, znajdziecie w drugiej części dodatku.
 3. Przy kasie nie zapomnijcie okazać sprzedawcy wybranego kuponu.
 4. Oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów akcji.

Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie na stronie szalenstwozakupow.pl a ogrom przygotowanych dla Was rabatów sprawdzicie TU.

Czas zaszaleć na zakupach!