Kino Cinema City w Galerii Mokotów jest otwarte dla Widzów!

Zapraszamy do Kina w Galerii Mokotów, które dysponuje 14 salami kinowymi i jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce ma w ofercie roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nielimitowany dostęp do filmowych hitów! W sprzedaży on-line dostępna jest również szeroka gama eKart Podarunkowych w różnych wariantach. Jest to wspaniały prezent na każdą okazję.

Cinema City to coś więcej niż seans w kinie! Specjalna sala w Galerii Mokotów ScreenX posiada specjalnie zaprojektowany ekran podzielony na trzy części. Co to oznacza? Główny ekran znajduje się przed oczami widza, a dwa pozostałe umieszczone są na bocznych ścianach sal kinowych. W ten sposób widz odnosi wrażenie, że film otacza go z każdej strony, ponieważ znajduje się w całym jego polu widzenia.

Sprawdź repertuar i przyjdź na wybrany film.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów kina obsługa nosi odzież ochronną w postaci przyłbic lub maseczek oraz dezynfekuje przestrzenie wspólne i sale kinowe po każdym seansie. 

Zdrowie i bezpieczeństwo jest dla Wszystkich nas teraz szczególnie ważne, dlatego prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych.

Klient kina zobowiązany jest do:

  1. a) zakrywania ust i nosa w trakcie seansu filmowego oraz przed i po jego zakończeniu,
  2. b) zachowania co najmniej 1,5 m odległości pomiędzy klientami przy kasie kina,
  3. c) zajmowania miejsc na sali kinowej naprzemiennie z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami, według oznakowania na bilecie lub wytycznych personelu kina.

Obowiązek ten nie dotyczy:  

- widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia,

- widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,

- osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Title