Klasyki mody i ich historia powered by Vogue Polska x Galeria Mokotów

Kto i kiedy stworzył dzisiejszy trench – płaszcz, bez którego nie wyobrażamy sobie przejściowych pór roku i absolutny „must have” każdej szafy? Jaka historia kryje się za „małą czarną”, która w 1926 roku zadebiutowała na łamach amerykańskiego Vouge? Dla kogo pierwotnie stworzone zostały jeasny z kultowymi Levisami 501 na czele?

Na te i inne pytania odpowie dostępny na You Tube Galerii Mokotów (https://www.youtube.com/c/GaleriaMokotowTV) materiał video stworzony we współpracy z Vogue Polska

W projekcie udział wzięły marki dostępne w Galerii Mokotów: Samspol, Levis, CCC, Marella, Massimo Dutti, Marc O'Polo, Optique, Falconeri, Yes, Lilou, Furla, Chanel, Warsaw Concept Store, W.Kruk, Peek&Cloppenburg, Office, Boss, Coccinelle, Max Mara, New Balance. Każdy z zaangażowanych  butików został oznaczony przez Vogue Polska naklejką na witrynę a wykorzystane w nagraniach rzeczy zostały oznaczone specjalnym tagiem przygotowanym przez redakcję.  Dzięki temu odnalezienie wszystkich ponadczasowych klasyków a także skompletowanie solidnego fundamentu garderoby będzie łatwe i przyjemne.

Kolejne odsłony opowieści o modzie, sztuce i trendach już niedługo.

Stay tuned!