Najgorętsze trendy w zimowej kolekcji Olsen!

Niestandardowe połączenia barw, geometryczne wzory czy inspiracja rodem z amerykańskiego college’u – to tylko niektóre z wielu trendów, które możemy znaleźć w zimowej kolekcji Olsen. Co było największą inspiracją dla projektantów? Przede wszystkim wewnętrzne oraz zewnętrzne piękno, optymizm, radość życia oraz ciekawość świata Klientek marki!

Wśród zimowych propozycji Olsen znajdziemy ubrania o różnorodnych, graficznych printach, które zostały zaprojektowane zgodnie z obecnie panującymi trendami. Do kolekcji powróciły paski, które uwielbiają wszystkie kobiety. Umiejętnie zestawione optycznie wymodelują każdą sylwetkę. Warto również zwrócić uwagę na oryginalne szale – dla fanek casualowego stylu, doskonały może okazać się model z linii Season Favourite, który jest w modną kratę. W kolekcji urzekają również groszki znajdujące się między innymi na stylowej koszuli czy apaszce. Swoją szafę warto uzupełnić o dzianinowy golf, który posiada akcenty geometryczne w postaci pojedynczych pasków na rękawach, co podkreślona jego sportowy fason.

Tej zimy nie rezygnuj z barw! Kluczową kombinacją kolorystyczną najnowszej kolekcji Olsen jest popularny w tym sezonie miks różu, czerwieni oraz szarości. Niestandardowe połączenie odcieni sprawia, że ubrania zyskują na oryginalności i świeżości oraz dają wiele możliwości stylizacyjnych.

Title