Time Trend

Nowy MRG-B5000D – hołd dla kultowej “kostki”

W tym roku w kolekcji G-SHOCK pojawi się dla nas prawdziwy tytanowy skarb. Projektanci japońskiej marki oddają hołd legendarnemu, pierwszemu modelowi G-SHOCK. Kultowa  kostka,  która rozpoczęła historię sukcesu japońskiej marki pojawi się w ekskluzywnej linii G-SHOCK MR-G – to  linia wymagająca najwyższej jakości materiałów i kunsztu wykonania. Zegarki G-SHOCK EXCLUSIVE wykonywane są wyłącznie w fabryce Yamagata w Japonii.
Wykonany z dbałością o każdy szczegół, z najwyższej klasy materiałów
Model MRG-B5000D łączy dziedzictwo z nowoczesnością. W referencji MRG-B5000D-1DR bezel zegarka został wykonany z Cobarionu, koperta z Titanium 64 a bransoleta z Titanium DAT55 pokryta dodatkowo powłoką z węglika tytanu  (TiC). Jakie są właściwości poszczególnych materiałów?
  • Titanium 64 jest uznawany za niezwykle wytrzymały materiał odporny na korozje. Stosowany jest powszechnie w przemyśle kosmicznym
  • Titanium DAT55 jest 3 razy bardziej wytrzymały w porównaniu do zwykłego tytanu.
  • COBARION jest dwa razy bardziej wytrzymały od stali nierdzewnej. Nie zawiera on niklu co sprawia, że nie wywołuje alergii.
  • Powłoka TiC  – całość czasomierza, koperta, bransoleta oraz bezel pokryte zostały powłoką z węglika tytanu (TiC)  – to sprawia, że całość zegarka nabrała szlachetnego, srebrzystego odcienia i chroni czasomierz przed zarysowaniem.
Lustrzany blask zegarka dodaje mu niezwykłego uroku. Piękna powłoka ukrywa niezniszczalne serce zegarka. Zegarek jest wodoszczelny, odporny na wstrząsy i uderzenia. Funkcja Tough Solar ładuje zegarek energią świetlną, wydłużając życie baterii a system Bluetooth pozwala zarządzać zegarkiem z poziomu telefonu.
Zapraszamy do salonu Time Trend!
Title