Ponowne otwarcie Galerii Mokotów

Zgodnie z Rozporządzeniem Rządu, od dnia 4 maja  sklepy we Galerii Mokotów zostają ponownie otwarte. Centrum działa jednak w ograniczonym zakresie. Otwartych jest większość sklepów i lokali usługowych - ich listę będziemy na bieżąco aktualizować i publikować na stronie www oraz na Facebook’u. Centrum działa  w godzinach 10:00 – 22:00, jednak godziny otwarć poszczególnych sklepów mogą się różnić. Zamknięte pozostaje kino, sala zabaw, klub fitness i wybrane punkty usługowe. Od poniedziałku 18 maja, zgodnie z Rozporządzeniem Rządu, w Galerii Mokotów strefa gastronomiczna wraca do funkcjonowania, w formie dopasowanej do najnowszych wytycznych. Z dniem 18 maja może zostać wznowiona również działalność salonów urody w Galerii Mokotów. 

BEZPIECZNE ZAKUPY W GALERII MOKOTÓW

Bezpieczeństwo klientów, pracowników i najemców jest dla nas priorytetem, dlatego na terenie centrum wprowadziliśmy niezbędne środki ostrożności.  

  • dezynfekcja rąk przed wejściem do centrum – dystrybutory z żelem ustawiliśmy przy wszystkich wejściach do centrum. Żele jak zawsze dostępne są także w toaletach.
  • obowiązek zasłaniania nosa i ust  w centrum na poziomie 0 obok Recepcji znajduje się maseczkomat, w którym w razie potrzeby można nabyć maseczki ochronne  
  • obowiązek noszenia rękawiczek przed wejściem do poszczególnych sklepów
  • zwiększona częstotliwość sprzątania i dezynfekcji  – części wspólne i elementy takie, jak podłogi, poręcze i balustrady są myte i dezynfekowane z większą częstotliwością.
  • wytyczne dotyczące lokali gastronomicznych oraz strefy Grand Kitchen --> czytaj więcej.
  • zachowanie dystansu społecznego – prosimy o zachowanie 2 metrów odległości od innych osób.

Komfort i bezpieczeństwo Klientów zawsze stanowił priorytet dla Galerii Mokotów. Aby zdobyć Certyfikat 4-gwiazdek, centrum przeszło restrykcyjną kontrolę, podczas której audytorzy skrupulatnie sprawdzili obiekt pod kątem prawie 700 kryteriów, wśród których bardzo wiele dotyczyło czystości i higieny.

Galeria Mokotów jest częścią międzynarodowej firmy Unibail – Rodamco – Westfield, dzięki czemu czerpiemy z doświadczenia zespołów zarządzających obiektami handlowymi w 12. krajach świata.  Działamy wedle najwyższych standardów i rygorystycznych procedur, tak aby Galeria Mokotów była możliwie najbezpieczniejszym miejscem dla odwiedzających.

LISTA OTWARTYCH SKLEPÓW I RESTAURACJI JEST DOSTĘPNA TUTAJ*

*Obecna sytuacja może ulec zmianie. Decyzję o zamknięciu lokalu podejmuje najemca. W celu upewnienia się na temat bieżącej sytuacji, prosimy o bezpośredni kontakt z lokalem (również w celu potwierdzenia godzin otwarcia).