Rozpoczynamy lato w Grand Kitchen

Już wkrótce rozpoczynamy akcję dla miłośników pysznych propozycji w naszej strefie Grand Kitchen; składając zamówienie w dniach 20 czerwca -2 lipca u jednego z Partnerów akcji, na minimalną kwotę 30 zł można zyskać 10 zł zwrotu. Wystarczy zarejestrować paragon na swoim koncie w Programie Lojalnościowym.

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z Cashback – zarejestruj się już teraz! Zrób to bezpłatnie na program.galeriamokotow.pl lub w aplikacji mobilnej Galerii Mokotów. Wybierz metodę rejestracji zakupów: automatyczną (połączenie konta w Programie Lojalnościowym z kontem bankowym) lub po prostu poprzez zeskanowanie paragonów w aplikacji. Dzięki automatycznej metodzie rejestracji zakupów  nie trzeba zbierać papierowych paragonów – zakupy rejestrują się same!

Dla nowych uczestników programu, którzy dołączą do nas w dniach promocji i skorzystają z pomocy hostessy, mamy zaproszenia na mały poczęstunek.

Pamiętaj, że Cashback trafi na Twoje konto, tylko w przypadku uzupełnienia Twoich danych bankowych, w innym przypadku nie będzie to możliwe. Najlepiej zrób to od razu, żeby nie zapomnieć. Jeśli nie wiesz jak skorzystać z programu poproś o pomoc nasze hostessy. Spotkasz je w strefie Grand Kitchen, od 20 czerwca do 2 lipca, w godz. 12.00 – 20.00.

Zapraszamy na pyszny początek lata.

Lokale biorące udział w akcji:

E.Tea

Fragola

Good Lood

Grycan

Jeff’s

Kebab King

KFC

McDonald’s

Monique

Nadziane

Salad Story

Starbucks

Subway

Tokyo Sushi

Vapiano

Vita Cafe

Serdecznie zapraszamy!