Tydzień pełen smaku – zapraszamy na Food Festival w Galerii Mokotów!

Najlepszy przepis na smakowity, pełen barw i aromatów początek jesieni? Food Festival w Galerii Mokotów! Odwiedź nas i poznaj kuchnię całego świata!

Już 17 września w Grand Kitchen rozpocznie się Food Festival. Udział w wydarzeniu to doskonała szansa nie tylko na zasmakowanie w międzynarodowej kuchni oferowanej przez restauracje w Galerii Mokotów. To również okazja na poznanie ciekawych i praktycznych sposobów na przygotowanie szybkich dań do pracy i szkoły oraz fantastyczne spędzenie czasu z rodziną!

Od poniedziałku do soboty zapraszamy na bezpłatną degustację dań z menu restauracji Grand Kitchen. Nowych smaków będzie można zakosztować w specjalnie zaaranżowanej strefie na Poziomie 2 Galerii Mokotów. Każdego dnia od 12:00 do 15:00 oraz od 17:00 do 20:00 na stoiskach dostępne będą różnorodne potrawy i przekąski. Warto zajrzeć do nas nawet kilka razy – w ramach Food Festivalu stoiska będą zmieniały się zgodnie z harmonogramem wydarzenia. A więc każda wizyta to okazja na poznanie nowych smaków!

Jak gotować pysznie i zdrowo? Zapraszamy na warsztaty Mokotów na Widelcu!

W sobotę 22 września gościem specjalnym Food Festivalu będzie Grzegorz Łapanowski, ambasador cyklu warsztatów Mokotów na widelcu!

Pod okiem kucharza i edukatorów Fundacji Szkoła na Widelcu dzieci w towarzystwie rodziców będą miały okazję nauczyć przygotowywać się zdrowe posiłki na wynos – do pracy lub do szkoły. Warsztaty rozpoczną się krótkim wprowadzeniem, podczas którego uczestnicy poznają lepiej temat spotkania, by później wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce! A po wspólnym gotowaniu dzieci i opiekunowie zasiądą do wspólnej uczty, podczas której spróbują świeżo przygotowanych przez siebie posiłków.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 17 września na stronie https://mokotow.grandkitchen.pl/rejestracja-na-warsztaty/

Jak wziąć udział w Food Festivalu?

Udział w Food Festivalu jest bezpłatny – uczestnicy będą mogli wejść do strefy po okazaniu Karty Stałego Klienta Galerii Mokotów. Nie pozostaje więc nic innego… niż założyć naszą Kartę i szykować się na tydzień pełen smaków! 😊

Więcej o bezpłatnej Karcie Stałego Klienta Galerii Mokotów można znaleźć na stronie https://www.galeriamokotow.pl/loyaltyprogram

Dowiedz się więcej Zwiń