Stylowe zakupy

Jak modnie rozpocząć wiosnę i poznać najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu? W Galerii Mokotów! W dniu 7 kwietnia w warszawskim centrum zaplanowano prawdziwe święto dla fanów mody i nie tylko. Pokazy mody najlepszych polskich i zagranicznych marek, premiery i konsultacje stylistyczne to tylko część przewidzianych atrakcji!

Wiosenne zakupy z rabatami

Akcja odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia. Goście i klienci Galerii Mokotów będą mogli odkryć kolekcje wiosna – lato ulubionych marek i projektantów… I skorzystać z wielu atrakcyjnych rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy! Kupony promocyjne można znaleźć w kwietniowym numerze magazynu „Twój Styl”, pierwszym kwietniowym wydaniu dwutygodnika „SHOW”. Dodatkowo, specjalne rabaty będą dostępne również w aplikacji goodie.

Akcja rabatowa to nie koniec atrakcji dla tych, którzy chcieliby wraz z rozpoczęciem sezonu odświeżyć zawartość swojej szafy. Przy scenie głównej Galerii będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze stylistą Adamem Chowańskim.

Wyjątkowe pokazy i inspiracje

Dla wszystkich miłośników mody, którzy z zainteresowaniem śledzą informacje z wybiegów, specjalne wydarzenie zaplanowano na sobotę, 7 kwietnia. Już od 13:00 rozpoczną się wyjątkowe pokazy wiosennych kolekcji marek obecnych w strefie The Designer Gallery na Poziomie I Galerii Mokotów. Modelki i modele zaprezentują nowe inspiracje z butików polskich projektantów takich jak Robert Kupisz, Bohoboco, Bizuu i La Mania, a także zagranicznych marek: Pinko i LiuJo. Punktualnie co godzinę będzie można zobaczyć unikalne widowiska przygotowane we współpracy z Kasią Sokołowską, Dyrektor Artystyczną Strefy The Designer Gallery. Za prezentowane podczas pokazów stylizacje odpowiadać będą styliści magazynu „Twój Styl”.

Prezentacje nowych kolekcji podczas pokazów to nie koniec niespodzianek. Wielbiciele światowych marek w sobotę będą mieli okazję uczestniczyć również w premierze nowego zapachu Cartier. Nowość będzie prezentowana w strefie marki Douglas przy scenie głównej.

Wiosenna akcja to również okazja, by zapoznać się najnowszymi trendami makijażowymi. Zaprezentowane podczas pokazów makijaże zostaną wykonane przez MAC, a zainspirowani goście wydarzenia będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów marki.

Niespodzianka dla fanów motoryzacji

Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się nie tylko modowe inspiracje… Ale również atrakcje przygotowane specjalnie z myślą o miłośnikach motoryzacji. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie Tesla Model S – jeden z najbardziej znanych modeli samochodów elektrycznych. Co więcej, klienci Galerii będą mieli okazję wziąć udział konkursie, w którym do wygrania będzie dzień za kółkiem auta!

Dowiedz się więcej Zwiń