Shopping Experience Powered by Vogue Polska

Vogue Shopping Experience to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Weekend wypełniony spotkaniami z najważniejszymi osobowościami polskiej mody oraz redaktorami i stylistami najbardziej prestiżowego modowego tytułu na świecie, a to w wyjątkowym otoczeniu The Designer Gallery!

Po sukcesie pierwszego w Polsce Shopping Experience powered by Vogue Polska powracamy z jesienną edycją tego wyjątkowego wydarzenia! Save the date – startujemy już 26 października! Shopping Experience w Galerii Mokotów to więcej niż zakupy! Dwa dni pełne stylowych inspiracji i najgorętszych trendów na nadchodzące sezony w unikalnej formule dla tych, dla których moda to pasja i zabawa… Przed nami druga edycja wydarzenia sygnowanego przez najważniejszy modowy tytuł w Polsce!

Tematem przewodnim tej edycji będzie Voguing. W trakcie weekendu czekać na Was będą wyjątkowe atrakcje inspirowane tym pełnym znaczeń stylem tańca. W przestrzeni The Designer Gallery, pośród butików najlepszych polskich i zagranicznych marek i projektantów będziecie mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych z udziałem gwiazd i ekspertów. Wśród gości wydarzenia znajdą się m.in. Kasia Sokołowska, dyrektor artystyczna The Designer Gallery, Piotr Zachara, Marcin Różyc, Harel, Karla Gruszecka, Ania Poniewierska, Dagmara Radzikowska, Red Lipstick Monster, Ciocia Liestyle, Marcin Kempski i Julia Banaś.

Shopping Experience to również okazja, by poznać najnowsze trendy i zrobić zakupy w wyjątkowej atmosferze tego wydarzenia. W wybranych butikach Galerii Mokotów czekać na Was będą rabaty i oferty specjalne… Ale to nie wszystko! W salonach Waszych ulubionych marek odbędą się również spotkania, podczas których styliści związani z Vogue Polska będą omawiać najnowsze kolekcje i doradzać jak stworzyć ciekawą stylizację.

W czasie wydarzenia w Galerii Mokotów będzie można również odwiedzić dwie specjalne strefy:

Strefa Beauty to przestrzeń, w której z ekspertami będzie można porozmawia o pielęgnacji, poddać się wybranym zabiegom i bezpłatnie wykonać makijaż pod okiem profesjonalnych wizażystów.

W strefie Vogue Polska czekać na Was będą przedstawiciele redakcji. Znajdziecie tu najnowszy numer Vogue Polska oraz publikacje wydawnictwa książkowego Osnova.

W butikach The Designer Gallery oraz Galerii Mokotów, biorących udział w akcji wyjątkowe niespodzianki od Vogue Polska oraz dodatkowe oferty specjalne*:

Apart

Bohoboco

Chanel

Coccinelle

Deni Cler

Dr Irena Eris

Furla - dodatkowo rabat 15% oraz upominek przy zakupach

Guess

H&M - DJ przez cały weekend

Hoegl - poczęstunek dla klientów butiku

Hugo Boss

Levi's

Lilou

Liu Jo

Lacoste - specjalna oferta cenowa dla klientów butiku

Longchamp - promocja kolekcji torebek skórzanych – La Voyageuse, Amazone, Mlle, Roseau i Le Foulonne oraz 10-procentowy rabat dla osób, które zdecydują się po konsultacjach ze stylistą dokonać zakupu (z wyłączeniem toreb nylonowych Le Pliage)

Mokobelle

Max Mara

Massimo Dutti

Marella

Nissa

Pierre Cardin

Peek & Cloppenburg - spotkania ze stylistami w salonie, możliwość konsultacji beauty oraz skorzystania z usług barbera i fryzjera

Patrizia Pepe -  przy zakupach powyżej 900 zł klient otrzyma firmowy upominek o wartości 240 zł

Pinko

Red Rubin

Robert Kupisz

Solar

Swarovski

Twinset

Uterque

Warsaw Concept Store

W.Kruk

Czas trwania wydarzenia: sobota 12.00-20.00; niedziela 12.00-20.00.

SAVE THE DATE! Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

 

* Lista butików i prezentowane oferty mogą ulec zmianie.