Szaleństwo zakupów w Galerii Mokotów!

Jesień w Galerii Mokotów rozpocznie się pod znakiem prawdziwego zakupowego szaleństwa! Nie dwa, nie trzy, ale pięć dni – w tym roku otwarcie sezonu świętujemy przez prawie cały tydzień. Atrakcje przygotowane we współpracy z ELLE, Glamour i ELLE Man, konsultacje stylistyczne i beauty oraz – oczywiście – gorące rabaty w Waszych ulubionych salonach… Zobaczcie, co zaplanowaliśmy na ten czas!

Szaleństwo zakupów z ELLE w Galerii Mokotów to pięć dni pełnych atrakcji dla fanów mody i najnowszych trendów! Tradycyjnie już, w salonach najlepszych marek w Galerii czekać będą na Was rabaty i oferty specjalne – a podczas całego tygodnia zakupy będziecie mogli zrobić w prawdziwie inspirującej atmosferze i biorąc udział w różnorodnych atrakcjach, które przygotowaliśmy wspólnie z Redakcją.

Szaleństwo zakupów rozpoczynamy już w piątek, 4 października. Odwiedźcie nas po pracy, by w dobrym nastroju rozpocząć udany weekend. W Galerii Mokotów czekać na Was będą strefy Beauty Chillout, gdzie będziecie m.in. mogli skorzystać z porad specjalistów, którzy pomogą Wam przygotować się na wieczorne wyjście. A to wszystko przy świetnej muzyce i zdrowych koktajlach!

W strefie Szaleństwa Zakupów będziecie mogli skorzystać również z porad stylistów, którzy w garderobach ELLE, Glamour i ELLE Man podpowiedzą Wam, jakie trendy będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie i jak dobrze je nosić.

Sobota to natomiast dzień spotkań i dyskusji z najciekawszymi kobietami polskiej mody! Jak przebić się w tej branży, czy i jak możemy zmieniać ją i… nasze życie – o tym porozmawiamy podczas spotkania w formie konferencji poświęconej kobiecej sile.

Tego dnia w Galerii Mokotów czekać na Was będą również niesamowite prezenty: kosmetyki i gadżety, a pełną stylowych inspiracji sobotę zakończymy spektakularnym pokazem mody!
Po pełnym wrażeń weekendzie, od poniedziałku do środy zapraszamy na codzienne warsztaty kreatywne, poświęcone m.in. customizacji ubrań, kulinariom, zdrowiu i urodzie!
Więcej informacji na temat wydarzenia już wkrótce!