Etno Cafe

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

Etno Cafe, kawiarnia której sercem jest palarnia kawy w Galerii Mokotów

Kawiarnia to po prostu kawa, ciasto i miękka kanapa? Etno Cafe to coś więcej. Poznaj kawiarnię, której sercem jest własna, rzemieślnicza palarnia kawy. Etno Cafe to powrót do korzeni, do dbałości o produkt od początku do końca procesu. To znaczy? Roasterzy palarni Etno Cafe wybierają plantację, sprowadzają zielone ziarno i wypalają je we wrocławskiej palarni. Jeśli spytasz Roastera, dopowie, że to… rzemieślniczy proces palenia, mistrzowskie czary mary, by wydobyć z ziarna pierwotny potencjał.

Bariści zakochani w kawie, z pełnym młynkiem świeżo palonego ziarna czekają na Ciebie, by podać Ci pierwszą kawę, kawę do śniadania, tę do sałatki na lunch, do świetnego ciacha i tą wieczorną, aby jeszcze wycisnąć z dnia ostatnią kroplę.

Kawy w ziarnach Etno Cafe i Wroasters

Kawiarnia Etno Cafe, to miejsce, którego sercem jest własna, rzemieślnicza palarnia kawy. Dlatego znajdziesz w niej półkę sklepową z szerokim wyborem wyselekcjonowanych kaw marki Etno Cafe, dedykowanych do ekspresów oraz marki Wroasters przeznaczonych do alternatywnych metod parzenia, idealne dla kawowych zaprzeńców i osób, które chcą odkryć nowe smaki. Kawy Etno Cafe to również idealny prezent - podziękuj najbliższej osobie za to że jest - podaruj jej chwilę niespieszności przy kawie.

Cold Brew Coffee by Etno Cafe

Cold Brew Coffee by Etno Cafe to kawa macerowana na zimno, o dużej zawartości kofeiny, bomba antyoksydantowa i alternatywa do słodkich napojów energetycznych. Wypij na zdrowe pobudzenie!
NOWOŚĆ! Cold Brew Coffee by Etno Cafe o smaku pomarańczowym.
Cold Brew Coffee ORANGE, to kawa Etno Cafe, 100% Arabika, macerowana na zimno z dodatkiem pomarańczy. Napój kawowy o dużej zawartości kofeiny (większej niż w standardowym napoju energetycznym), mniejszej w odczuciu kwasowości (niż w kawie parzonej), a także prawdziwa bomba antyoksydantowa (większa niż zielona herbata), która w dodatku ma tylko 8 kcal/100 ml. Kiedy je wypić? Zastosowań jest wiele, odkryj moc kawy, orzeźwiający smak pomarańczy i zabierz cold brew w długą trasę lub wypij na nadgodziny w pracy, dostarczając dodatkowej energii do działania. Cold brew to także idealna propozycja dla poszukiwaczy nietuzinkowych smaków, doskonała baza do drinków, alternatywa do słodkich napojów, a także inna od wszystkich „kawa mrożona”.
Cold Brew Coffee Orange, to prosty skład, orzeźwiający smak kawy i cytrusów oraz duży zastrzyk naturalnej energii. Wypij na zdrowe pobudzenie!

Przyjdziesz? Do zobaczenia w Etno Cafe.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 22:00 do 21:00

Kategorie :