Tacamole

Tacamole

Dzisiaj otwarte
Od 12:00 do 20:00

731 444 194

Witamy w TACAMOLE – mexican grill !!!

Idea jest prosta: chcemy udowodnić, że dania podawane na szybko mogą być przede wszystkim zdrowe i bardzo smaczne. Dlatego do przygotowania naszych posiłków używamy wyłącznie naturalnych składników, najwyższej jakości mięsa oraz świeżych warzyw, aromatycznych ziół i przypraw. Możecie o TACAMOLE mówić „zdrowy fast food”… nie obrazimy się :)

Inspiracją dla nas jest kuchnia TEX-MEX, ale w naszym wydaniu nie ma ona nic wspólnego z ciężkimi potrawami z głębokiego tłuszczu, ani z zawiesistymi sosami, które każdą, nawet najzdrowszą sałatkę, zmienią w wysokokaloryczną bombę. W TACAMOLE spróbujecie potraw tej kuchni w lżejszej i zdecydowanie zdrowszej wersji.

Długość naszego MENU może być dla niektórych z Was zaskoczeniem… ale nie dajcie się zwieść! Pozornie krótkie, bo składające się z kilku podstawowych dań, czterech rodzajów wspaniałych mięs, dwóch rodzajów ryżu i fasoli, uzupełnionych o świeże salsy o różnych stopniach ostrości, daje w rzeczywistości niezliczone możliwości tworzenia różnych kombinacji smakowych. Wszystko w Waszych rękach, komponujcie dania dokładnie takie na jakie macie właśnie ochotę…

W TACAMOLE przywiązujemy szczególną uwagę do wysokiej jakości produktów, z których stworzycie swoje dania. Wszystkie starannie wybieramy i przygotowujemy tak abyście mieli świadomość, że wybierając TACAMOLE jecie zdrowo i dostarczacie organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Nie stosujemy żadnych chemicznych wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników ani zagęszczaczy… o smak naszych potraw dba po prostu doskonały KUCHARZ i wykwalifikowani pracownicy!

Mamy nadzieję, że spróbujecie i przypadnie Wam do gustu nasza kuchnia. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, którymi zechcecie się z nami podzielić, tak byśmy mogli być każdego dnia jeszcze lepsi.

Zapraszamy i życzymy smacznego!
TACAMOLE… PO PROSTU!

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia

  • poniedziałek · Od 12:00 do 20:00
  • wtorek · Od 12:00 do 20:00
  • środa · Od 12:00 do 20:00
  • czwartek · Od 12:00 do 20:00
  • piątek · Od 12:00 do 20:00
  • sobota · Od 12:00 do 20:00
  • niedziela · Od 12:00 do 20:00
Dowiedz się więcej
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title