Fragola

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

Wyobraź sobie miejsce łączące włoską lodziarnię z kawiarnią. Miejsce, gdzie możesz się rozkoszować smakami przepysznych deserów, zapachem kawy, przyjść z rodziną lub przyjaciółmi...

Do stworzenia takiego miejsca zainspirowały nas Włochy - słoneczne, kolorowe, radosne, pachnące... wieloma smakami. I przyjaciele - Włosi, ich rodziny, dzieci, radosny gwar podczas spotkań. Tak powstała Fragola w tłumaczeniu z włoskiego - truskawka. Wzięliśmy z Włoch to co najlepsze - tradycje, receptury, surowce, owoce pełne słońca... i włoską kawę. Dodaliśmy belgijską czekoladę. Codziennie rano - "kręcimy" lody. Tu - na miejscu, nie przywozimy ich z wielkiej fabryki. Sami co rano obieramy grejpfruty, kiwi, banany, przebieramy truskawki, ucieramy ser mascarpone do naleśników. Robimy to wszystko bo wiemy, że jest to dla Ciebie ważne. W naszym menu znajdziesz ponad 100 deserów, ciast, naleśników, kaw, napojów i ponad 40 rodzajów lodów.

Fragola jest dla nas wszystkim - naszą pasją, życiem, radością i smutkiem, dlatego wkładamy w nią całe nasze serce - dla Ciebie!

 

Zobacz nasze menu

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 23:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :