LIFEMOTIV

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

Jesteśmy zdrowo zakręceni na punkcie świadomego jedzenia, ochrony środowiska, praw ludzi i zwierząt. Wiemy, w jaki sposób, to co jemy wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Gotujemy uczciwie. Preferujemy kuchnię roślinną i bezglutenową. Słodzimy z umiarem. Używamy ksylitolu, daktyli, syropu z agawy, melasy z karobu lub innych słodzików, zamiast rafinowanego cukru. Nie smażymy frytek, tylko je pieczemy. Nie przesadzamy z solą, za to używamy mnóstwa świeżych ziół. Używamy oliwy extra virgin i oleju kokosowego. Wspieramy eko uprawy fairtrade kawy, herbaty i kakao. Sprawdzamy naszych dostawców i jeśli już podajemy mięso, jaja lub nabiał to pochodzą one z ekologicznych lub zrównoważonych hodowli. Tak samo tofu, tempeh czy mleka roślinne.

Odkrywamy nowe możliwości kaszy jaglanej, gryczanej, a także jarmużu, buraka, kapusty. Łączymy je z ciekawymi składnikami takimi jak quinoa, nasiona chia, tempeh, grillowane grzyby portobello. Podajemy je w formie sałatek, kasz na ciepło, wegańskich burgerów, wrap’ów lub deserów. Każde danie możecie modyfikować, wzbogacić o dodatkowe grillowane ekologiczne tofu lub wędzony tempeh, mango, awokado lub inne warzywa lub owoce.

Wszystkie sosy są wegańskie i ręcznie przez nas kręcone. Wszystkie desery, takie jak budyń z kaszy jaglanej, serniczki z nerkowców czy szarlotka z kaszą gryczaną są bezglutenowe, bez mleczne, bez rafinowanego cukru. Do picia polecamy nasze owocowo – warzywne koktajle, świeżo wyciskane soki lub lemoniady słodzone ksylitolem, na bazie jonizowanej wody, ze świeżym sokiem z cytryny i imbirem.

Wszystkie opakowania jednorazowe są szybko biodegradowalne, nawet te które wyglądają jak plastikowe. Dajemy wam do dyspozycji serwetki z recyclingu, a sami na zapleczu również używamy takiego papieru. Menu drukujemy na ekologicznym papierze z makulatury.

Z rozsądkiem i pasją,Zobacz nasze menu


Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego