So! Coffee

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

(22) 853 13 07

(22) 853 13 07

Praktyczne informacje

Kawiarnia SO! COFFEE to miejsce stworzone dla osób poszukujących naprawdę dobrej kawy, unikatowych napojów, wysokiej jakości przekąsek i doskonałych świeżych, codziennie wypiekanych ciast przygotowanych wg oryginalnych receptur. Profesjonalna, szybka obsługa, przytulne i miłe wnętrza pozwalają na chwilę odprężenia w trakcie zakupów, w relaksującym otoczeniu.

Pragniemy by nasi Goście czuli się w naszych lokalach jak najlepiej, by profesjonalnie przyrządzona i podana kawa, pozostawiła jak najlepsze wrażenie i wspomnienie. Jesteśmy dla tych, którzy kochają kawę. Priorytetem jest dla nas stworzenie unikalnej atmosfery, pełnej kawowej inspiracji i pasji, w której każdy poczuje się dobrze i swobodnie.

Nasi bariści, to osoby otwarte, zaangażowane i zorientowane na dialog z Klientem. Chcemy dzięki temu, aby nasz Klient poczuł tę domową, kawową atmosferę i za każdym razem, kiedy będzie w pobliżu odwiedzał naszą kawiarnię.

Oprócz regularnie dostępnej oferty produktów klasycznych dla osób przywiązanych do swojej „ulubionej kawy”, co 2-3 miesiące wprowadzamy nowe sezonowe produkty – ciekawe i intrygujące w smaku kawy, zawsze dopasowane do otaczającej aury (ciepłe i rozgrzewające w miesiącach jesienno-zimowych, zimne i orzeźwiające w okresie letnim) oraz wyjątkowe świeże ciasta (codziennie pieczone) przygotowane na bazie sezonowo dostępnych produktów (maliny, śliwki, rabarbar..) dostosowane do aktualnych potrzeb konsumenckich (lekkie owocowe tarty latem, bogate czekoladowe i orzechowe ciasta zimą).

Ponieważ kawa to nasza największa (ale nie jedyna) pasja, chcemy zarazić nią naszych Klientów. Przygotowując Gościom kawę, opowiadamy o niej, staramy się pokazać swoje umiejętności jak najlepiej, na oczach Klientów tworząc np. oryginalne latte art (sztuka rysowania mlekiem na kawie). Pozwala nam to zaprezentować kunszt naszych baristów, aby Goście kawiarni wiedzieli, że zawsze otrzymają najlepszą kawę przygotowaną przez najlepszych ludzi z branży kawowej.

Zobacz nasze menu

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 23:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title