Tukan Salad Bar

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

Praktyczne informacje

Tukan Salad Bar to zdrowa , naturalna , eko alternatywa popularnego fast-foodu.

Działający od 23 lat Tukan korzysta ze świeżych produktów z małych lokalnych, i jeżeli to tylko możliwe ekologicznych, gospodarstw. Zawsze od sprawdzonych i zaufanych dostawców, a przyprawy i składniki sosów z całego świata są selekcjonowane spośród tych najwyższej jakości.

W ofercie Tukan Salad Bar jest ponad 250 unikalnych receptur sałatek. Około 60 rodzajów przygotowywanych codziennie, na bieżąco, więc o różnych porach dnia należy się spodziewać nieco odmiennej oferty.

Wraz z porami roku zmienia się również oferta zielonych sałat komponowanych bezpośrednio na życzenie klienta, gdzie wyraźnego aromatu dodają świeże zioła i bogate w mikroelementy , najwyższej jakości, kiełki z niewielkiej ekologicznej uprawy.

"Kiełki musztardowca ostrością dorównują łyżeczce musztardy Dijon, nie ustępują im kiełki rzodkiewki, buraka, czy czerwonej kapusty. Najłagodniejszy w smaku jest jarmuż, a najwięcej zdrowia ma w sobie słonecznik. W Galerii Mokotów rozszerzyliśmy ofertę o najświeższe ryby jakie udaje nam się pozyskać, pstrągi z ekologicznej hodowli. Gdy udaje nam się zakupić najwyższej jakości łososie norweskie, sami je wędzimy według dawnych sprawdzonych receptur.” – mówi Renata z Cibicka z Tukan Salad Bar.

Ponadto, w Tukanie znajdą Państwo soki, koktajle i miksy ze świeżych owoców i warzyw, wiele propozycji sezonowych przekąsek, zestawów lunchowych (także wegańskich) oraz dania slow food przygotowywane na specjalne okazje i zamówienia.

Warto zapoznać się bogatą ofertą cateringową zarówno na kameralne domowe , jak również biznesowe spotkania.
Tukan Salad Bar - to świat kulinarnych fascynacji i niekończących się eksperymentów w poszukiwaniu nowych smaków.

 

Zobacz nasze menu

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 23:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title