bebe

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

bebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych marek modowych na świecie, która ucieleśnia zmysłowy i wyrafinowany styl życia, stworzona dla pewnej siebie, seksownej i nowoczesnej kobiety. Marka przywodzi na myśl nastawienie, a nie wiek. Jest prawdziwym liderem, zawsze określającym kolejny krok w modzie.

Pierwszy butik bebe otwarto w 1976 roku w San Francisco. Nazwa marki pochodzi od słynnego monologu Hamleta „Być albo nie być” (To be or not to be). Marka stała się synonimem kultowej mody, inspirując się kobietami o różnych kształtach i sylwetkach. Podstawą jest poszukiwanie inspiracji i zmieniających się stylów w każdym sezonie, aby przynieść klientkom unikalny i niezwykły wygląd. Już od ponad 40 lat firma jest jednym z globalnych liderów mody damskiej, zdobywając serca kobiet na całym świecie.

W salonach bebe znajdziesz najseksowniejsze ubrania i najnowsze trendy w jednym miejscu. Od wspaniałych sukienek do pracy po eleganckie ubrania na specjalne okazje. Marka w każdym sezonie wypuszcza klasyczne pozycje i nie lekceważy siły „małej czarnej”. Sukcesywnie oferuje nowoczesne, odważne i co najważniejsze – modne projekty.
Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

NOWA CENA ZEGARKÓW w Bebe

Odkryj

Bebe

10% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment