Emanuel Berg

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 161 33 30 ; 882 366 726

KOLEKCJA

Od ponad 20 lat Emanuel Berg oferuje swoim Klientom najwyższej jakości garnitury, koszule, bluzki i dodatki. Markę Emanuel Berg cechuje wyjątkowe zamiłowanie do detalu i luksusu, co powoduje, że jej wybór zapewnia stylowy, elegancki i wyrafinowany wizerunek. Koszule i bluzki wykonane są z tkanin pochodzących z najlepszych włoskich tkalni o wielowiekowej tradycji, a ich niepowtarzalność podkreśla perfekcyjne wykonanie, dopracowane formy kołnierzy oraz detale, takie jak delikatne drobne ściegi, czy guziki z masy perłowej.

W dzisiejszych czasach, gdy masowa produkcja określa styl życia, my oferujemy odzież dla wąskiej grupy ludzi przywiązujących dużą uwagę do tradycji i perfekcji.

OBUWIE I DODATKI

Marka Emanuel Berg, jako jedyna w Polsce, w swoich salonach sprzedaje buty Crockett & Jones. Marka Crockett & Jones to kwintesencja brytyjskiego stylu. Od ponad 125 lat są noszone na całym świecie przez wszystkich tych, dla których są ważne styl i wygoda.
Marka Emanuel Berg to również szereg luksusowych dodatków stanowiących uzupełnienie stroju. W salonach Berga każdy Klient znajdzie bogatą ofertę na którą składają się: apaszki, szale, rękawiczki, fulary, chusteczki, muchy, krawaty, spinki, bielizna i inne dodatki.

MADE TO MEASURE - KOSZULE SZYTE NA MIARĘ

Koszula na miarę to luksusowy produkt, skierowany do osób ceniących indywidualność oraz oryginalność. Tkaniny używane do szycia koszul sygnowanych marką Emanuel Berg pochodzą z najlepszych włoskich fabryk. Klienci mają do dyspozycji ponad 700 tkanin: unikalne popeliny, twille, oxfordy oraz najlepszą na świecie egipską bawełnę Giza. Guziki, wytwarzane wyłącznie z masy perłowej, przyszywane są ręcznie tradycyjną metodą „florencką".
Szeroki wybór ponad 60 rodzajów kołnierzy, kilkunastu form mankietów, plis i innych elementów wykończeń daje nieograniczone możliwości stworzenie unikatowego produktu, który podkreśli unikalny wizerunek i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Koszula na miarę kosztuje od 399 zł.

CUCITA A MANO - KOSZULE SZYTE RĘCZNIE

Proces tworzenia koszuli wymaga precyzji i doświadczenia. Rękawy, kołnierzyk i mankiety wszywa się ręcznie. Na każdy centymetr materiału przypada aż dziesięć szwów. Dziurki przy guzikach również obszywane są ręcznie, dlatego wykonanie naszych koszul powierzamy doświadczonym krawcom.

Koszule wykonane są z najlepszych na świecie tkanin David & John Anderson (DJA). Klient ma do wyboru ponad 1000 tkanin, 60 typów kołnierzyków, 15 typów mankietów oraz haftowany monogram. Do każdej koszuli Klient otrzymuje zapasowy kołnierz oraz mankiet.

GARNITURY NA MIARĘ

Klienci maja do wyboru ponad 500 tkanin włoskich marek Loro Piana i Ermenegildo Zegna. W trakcie zamówienia sami dokonują wyboru formy, klapy, guzików czy też kieszeni. Oczywiście zawsze mogą skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy w Salonie.
Garnitury Emanuela Berga charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem, wyrafinowanym i dopasowanym krojem oraz szlachetną tkaniną. Skierowane są do panów ceniących sobie szyk w najlepszym europejskim stylu.

E-mail kontaktowy- mokotow@emanuelberg.com

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • sobota· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
Dowiedz się więcej
Title