WAŻNE!
WAŻNE!

Od 15 marca do 25 kwietnia Galeria Mokotów funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Dowiedz się więcej TUTAJ.

GEOX to włoska firma, która słynie z udanego połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie oraz odzież tej marki, dostępne w Galerii Mokotów, cieszą się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów i ubrań tej marki. Patent Geox Oddycha wprowadził gumową podeszwę ze specjalną membraną, która wchłania i wydala pot, a wnętrze buta pozostaje suche. Również skórzane podeszwy GEOX są wodoodporne i trwałe, a stopa może "oddychać". Patenty GEOX zastosowane w odzieży zapewniają swoistą wentylację, a wiec sprawdzają się w każdych warunkach, również przy aktywnym trybie życia. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące grono klientów.
GEOX w Galerii Mokotów to wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. To linie klasyczne, casualowe oraz typowe kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. GEOX Galeria Mokotów poleca również ofertę wysokiej jakości kurtek - wygodnych i uniwersalnych.

Włoska Firma Geox przenosi w świat odzieżowo obuwniczego SPA. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych marek obuwniczych na rynku. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze ODDYCHAĆ. Zapraszamy do salonów GEOX, które pokażą UNIKATOWY świat kobiet pragnących czegoś wyjątkowego. Przeniosą w przestrzeń silnych, ambitnych mężczyzn, którzy poszukują butów oraz ubrań wygodnych i uniwersalnych. Zaprezentują MAGICZNY obszar wyłącznie dla dzieci, w którym spełnią się ich marzenia.


Godziny otwarcia

  • poniedziałek Zamknięte
  • wtorek Zamknięte
  • środa Zamknięte
  • czwartek Zamknięte
  • piątek Zamknięte
  • sobota Zamknięte
  • niedziela Zamknięte
Dowiedz się więcej
Title