Jacobs

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Odkryj nowe kapsułki Jacobs oraz L’OR kompatybilne z ekspresami Nespresso®*. Aluminiowa kapsułka najskuteczniej chroni smak i aromat kaw Jacobs oraz L’OR.
W asortymencie sklepu znajdziesz 8 różnych wariantów smakowych, od delikatnego Lungo, przez aromatyczne Espresso, do intensywnego Ristretto.

- Jacobs Espresso 7 Classico – Espresso z wysokiej jakości ziaren Arabiki, zbalansowane delikatnym dodatkiem Robusty, o przyjemnie słodkawym posmaku.
- Jacobs Espresso 10 Intenso - Intensywne od początku do końca espresso łączy w sobie pikantną słodycz ziaren Robusty z owocowym charakterem ziaren Arabiki.
- Jacobs Espresso 12 Ristretto – Mocne espresso, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Kompozycja rożnych rodzajów ziaren Robusty oraz ziaren Arabiki zapewnia wyjątkowo bogaty smak i intensywne doznania sensoryczne.
- Jacobs Lungo 6 Classico – Wysokiej jakości ziarna Arabiki w połączeniu z intensywną Robustą tworzą aksamitne lungo o świeżym charakterze, z delikatnymi nutami przypraw i szlachetnego drewna.
- Jacobs Lungo 8 Intenso – Intensywna pełnia kawowego smaku z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki i Robusty, poddanych głębokiemu paleniu.
- L’OR Espresso 7 Splendente – Splendente to wyjątkowa jakość espresso, z bogatym aromatem oraz aksamitną pianką, z delikatnymi nutami orzecha i cytrusów.
- L’OR Espresso 11 Ristretto – Ristretto to bardzo intensywne espresso, o świeżym charakterze i korzennym aromacie, z elegancką kawową pianką.
- L’OR Lungo 8 Profondo – Profondo to intensywne lungo o aromacie prażonych migdałów oraz lukrecji z delikatną kawową pianką.

*Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS
Lista ekspresów kompatybilnych dostępna na:

www.jacobscoffee

www.kawalor.pl

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :