LeBrand

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

730 607 637

730 607 637

Praktyczne informacje

LeBRAND to marka ready-to-wear, która została założona w 2014 przez Paulinę Pyszkiewicz. Jej hasłem przewodnim jest minimalizm, komfort i przede wszystkim uniwersalność.

Projekty LeBRAND charakteryzują się ponadczasowością z nutą współczesności, a także dobrym wykończeniem. Marka powstała w odpowiedzi na potrzeby pewnych siebie,świadomych kobiet, które doceniają prostotę i dobre wykończenie.

Ideą LeBRAND jest połączenie szlachetnego minimalizmu z wysoką jakością materiałów oraz doskonałym krojem. Ich ubrania wykonane są naturalnego jedwabiu, kaszmiru, wełny, lnu, wiskozy i skóry. W każdej kolekcji LeBRAND znajdują się pudełkowe płaszcze, skórzane spodnie, ręcznie wykonane swetry i pudełkowe, jedwabne bluzki w naturalnej palecie kolorystycznej: czerni, bieli, beżu.
Każda kolekcja ma swój przewodni kolor jak np. granatowy czy burgundowy.

Najnowsze propozycje LeBRAND są dowodem na to, że zwierzęce printy na dobre zagościły wśród jesiennych trendów. Marka postawiła na skórę węża, którą wykorzystano przy tworzeniu klasycznego płaszcza, prostych spodni, czy trapezowej mini spódnicy. Print ten utrzymany w klasycznych odcieniach beżu daje efekt wysublimowanej elegancji. W jesiennej kolekcji znajdziemy również znak rozpoznawczy LeBRAND - doskonale skrojone płaszcze, tym razem w modnym migdałowym beżu.

www.lebrand.pl

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Title