Marino Fabiani

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

Marino Fabiani to sieć ekskluzywnych salonów zlokalizowanych w największych miastach Polski. W naszej ofercie posiadamy obuwie damskie oraz męskie, torebki i dodatki największych sław świata mody. W naszych salonach oferujemy buty od Marino Fabiani, Dino Bigioni, Allesandro Dell’Acqua, John Galliano, Iceberg, Calvin Klein, Roberto Cavalli. Buty przez nas proponowane wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem pozwalającym wyrazić swój styl.

Współpracujemy wyłącznie z włoskimi fabrykami o wieloletniej tradycji, sami tworząc niepowtarzalne kolekcje z myślą o zapotrzebowaniu naszych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, iż towar przez nas proponowany cechuje się najwyższą jakością, włoską precyzją wykonania oraz przystępną ceną.

Na sukces naszego obuwia składa się nie tylko oryginalna stylistyka odpowiadająca najnowszym trendom mody, ale także indywidualne podejście do klienta.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Marino Fabiani

7% na asortyment nieprzeceniony (rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami oraz własnym programem lojalnościowym)