ROYAL COLLECTION

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

Royal Collection powstało w 1992 roku i od początku swego istnienia przywiązuje niezwykłą wagę do wyboru odpowiedniego asortymentu. Royal Collection to symbol jakości, dobrego stylu, mody i profesjonalnej obsługi.

Specyfika salonu Royal Collection w Galerii Mokotów to starannie wyselekcjonowany asortyment oraz profesjonalna obsługa. Royal Collection to sieć handlowa o bogatej, wieloletniej tradycji, która skupia się na ekskluzywnej odzieży damskiej i męskiej. Salon firmowy to oferta multibrandowa. Klienci mogą zatem znaleźć tu wyjątkowy asortyment Mike Davis, Bugatti, Pierre Cardin, Stenstroms, Oscar Jacobson, Camel Active, Carl Gross oraz kolekcje polskich projektantów, m.in. Aryton, BAF, SU, La Robe, Manor of Elegance. Ponadto marki własne dostępne wyłącznie w Royal Collection, takie jak CV, E&EX, Fraternity, Philip Louis.

Atutem zakupów w salonie Royal Collection jest również wyjątkowa obsługa. Starannie dobrany personel stanowią styliści, doradcy, którzy znakomicie poruszają się w ofercie sklepu oraz najnowszych trendach.

Galeria Mokotów zaprasza do salonu Royal Collection - miejsca stworzonego z myślą o wymagających i świadomych klientach, którzy znają swoje potrzeby, cenią najwyższą jakość i dobry styl.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :