SKECHERS

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Początki amerykańskiej marki Skechers sięgają 1992 roku, kiedy to Robert Greenberg wraz z synem Michaelem założyli firmę zajmującą się importem obuwia z Europy. Zachęceni odniesionym sukcesem stworzyli własną linię obuwia „Sport Utility Footwear”, które w znacznej mierze stało się uosobieniem amerykańskiego stylu lat 90tych.

W sercu kalifornijskiego Manhattan Beach w roku 1995 otwarto pierwszy salon firmowy Skechers. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje na tę chwilę ponad 1300 sklepów monobrandowych.

Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą takie gwiazdy telewizji, muzyki, filmu i sportu jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.

Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Obecnie na markę Skechers składa się 19 odrębnych linii produktowych - lifestylowych oraz sportowych.

Nasz sukces tkwi w sprzedaży modnego i wygodnego obuwia. Skechers oferuje produkt, który pomoże Ci pełniej korzystać z życia, ciesząc się wygodą oraz modną kolorystyką butów, które możesz nosić na co dzień w każdej niemal sytuacji.

Zapraszamy do pierwszego polskiego salonu marki Skechers – w Galerii Mokotów czeka na Państwa nasz entuzjastyczny Zespół. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniego obuwia… a Wasze pociechy poczęstujemy słodką gumą do żucia wprost z „gumball” – wielkiej przezroczystej kuli. Zapraszamy

Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Skechers, jej produktów oraz salonów sprzedaży, odwiedź stronę www.skechers.pl Prezentowana na stronie internetowej oferta może nie być w pełni dostępna w naszym sklepie stacjonarnym.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :