WeGirls

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

WeGirls to więcej niż piękne lalki, mądre książki, fajna moda czy atrakcyjne gry.

Nasze lalki to PRZYJACIÓŁKI.

Mają osobowość, żyją w naszych książkach, są ich bohaterkami. Noszą okulary i mają piegi, są jak prawdziwe dziewczynki – swobodne i naturalne.W świecie WeGirls jako stały motyw przejawia się szacunek dla drugiego człowieka, troska o innych, troska o przyrodę, zainteresowanie kulturą - pełne zaangażowania i nadziei podejście do życia. Pewność siebie i otwartość na zmiany. Tolerancja dla odmienności i akceptacja różnorodności. Umiejętność krytycznej oceny rzeczywistości i przekonanie o własnym wpływie na rzeczywistość.

Wierzymy, że można kształtować siebie i świat - WeGirls to sposób, żeby to powiedzieć i pokazać Dziewczynkom. Świat WeGirls został stworzony specjalnie dla nich – by inspirować!

Tworzymy wokół WeGirls aktywną społeczność dziewczynek - Przyjaciółek. Klub Dziewczyn Świata, założony przez literackie bohaterki w pierwszej książce, będzie integrować Przyjaciółki w całej Polsce, a z czasem także w innych krajach. Tak jak bohaterki książek WeGirls troszczą się o los zwierząt i środowisko, tak w przyszłości, lokalne Kluby Dziewczyn Świata będą podejmowały zainicjowane przez nas akcje. Będziemy zachęcać Dziewczynki do stawiania sobie nowych zadań, a inspiracją do tego będą kolejne, przygodowo-detektywistyczne powieści z serii „Klub Dziewczyn Świata”.

Dobra zabawa i dobre wzory – tak tworzymy przyjazny, oparty na wartościach i inspirujący świat WeGirls.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

WeGirls

10% na ubranka, akcesoria i na książeczki (poza zestawami w promocyjnych cenach)

WeGirls

2% na lalkę WeGirls