Dr Irena Eris Concept Store

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

+48 532 037 037

+48 532 037 037

Marka Dr Irena Eris zaprasza do odkrywania idei holistycznego piękna w nowo powstałym Concept Store, eleganckim miejscu stworzonym z myślą o potrzebach kobiet. W tej unikalnej przestrzeni można odkryć bogatą ofertę marki, a także skorzystać z szeregu usług beauty, które oferuje salon. Tutaj czekają na gości dyskretnie wydzielone przestrzenie, stworzone z myślą o pielęgnacji i kosmetykach, będących wizytówką marki.

Concept Store Dr Irena Eris to synonim niezawodności, piękna i luksusu jedynej polskiej marki zaproszonej do prestiżowego Comité Colbert – francuskiego stowarzyszenia najbardziej luksusowych marek świata.

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne kosmetyki, ale także profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA Dr Irena Eris.

Concept Store Dr Irena Eris zaprasza do świata marki. Profesjonalny personel pomoże w doborze właściwego kosmetyku, wykonując bezpłatnie aparaturową diagnozę skóry. W butiku można także skorzystać z szeregu usług beauty, które, podkreślą naturalne piękno każdej kobiety.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title