iSpotApplePremiumReseller

iSpot Apple

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

22 460 00 51

22 460 00 51

 iSpot to sieć dedykowanych salonów z pełną ofertą firmy Apple (telefony iPhone, iPady, iPody, laptopy Macbook, komputery iMac) oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video.
Jest to jedyna w Polsce sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.
Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę, pozwalającą dopasować rozwiązania do realnych potrzeb klienta oraz zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań aktualnie dostępnych na świecie.
Odwiedzając sklepy iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania w salonie każdego rozwiąza oraz uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach tematycznych.
iSpot to nie tylko rozwiązania dla profesjonalistów to także największy w Polsce wybór odtwarzczy iPod oraz akcesoriów do nich dostępnych od ręki.


Oferta salonów iSpot budowana jest z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie wspołdziałały ze sobą, a także posiadaly unikalny styl oraz charakter. Więcej informacji znajdzie na naszej stronie internetowej:

www.ispot.com.pl


 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
iSpotApplePremiumReseller

iSpot Apple Premium Reseller

20% na wybrane akcesoria ochronne non Apple (etui, pokrowce do komputerów Mac, iPhone’ów i iPadów).

Title