LiParie

Li Parie

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 847 16 68

22 847 16 68

LiPARIE to jedna z pierwszych na polskim runku firm, która zajmuje się brafittingiem –czyli stylizacją figury przez perfekcyjne dopasowanie bielizny. Brafitting To absolutna nowość, zmienił wszystko co do tej pory wiedzieliśmy o bieliźnie! Przyniósł prawdziwą rewolucję, pokazał, że 95% kobiet na świecie nosi źle dobraną bieliznę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z kobiecym ciałem. Dokonujemy bieliźnianej metamorfozy, tworzymy wiedzę na temat ubierania biustu. Pomożemy Ci dobrać biustonosz idealny- odpowiedni kształt i rozmiar.Dysponujemy jednym z najlepszych w Europie zespołem profesjonalnych brafitterek, które z ogromną pasją pracują z najbardziej wymagającym klientem. Naszym klientom zapewniamy gwarancję zadowolenia.

W swojej ofercie posiadamy bieliznę ponadczasową i oryginalną. Oraz idealnie dopasowaną do ciała, a nawet szytą na miarę. W salonach LiPARIEmożesz poczuć się wyjątkowo i naprawdę kobieco. Zaskoczymy Cię ogromnym wyborem nie tylko bielizny codziennej, ale również fantastycznymi gorsetami, kostiumami kąpielowymi, biustonoszami dla mam karmiących oraz dla Amazonek. A także różnego rodzaju gadżetami i akcesoriami. Ponadto oczarujemy Cię ogromną gamą pięknych kolorów, wspaniałych wzorów i koronek.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
LiParie

Li Parie

15% od poniedziałku do piątku (na cały asortyment, rabat nie łączy się z innymi promocjami)

LiParie

Li Parie

10% w weekendy (na cały asortyment, rabat nie łączy się z innymi promocjami)

Title