LODING

LODING

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

22 161 37 74

22 161 37 74

LODING w Galerii Mokotόw to jedyny w Polsce sklep z luksusowym francuskim obuwiem i odzieżą dla mężczyzn. Marka powstała w 1998r., wcielając w życie niespotykany dotąd w żadnym butiku modowym pomysł jednolitej ceny w każdej kategorii produktowej, toteż w naszym butiku będziecie mogli Państwo znaleźć:

- jedną cenę za dany artykuł – wszystkie buty oferowane są w cenie 900 PLN za parę, buty Loding Sport – 600 PLN , wszystkie koszule można kupić za 260 PLN, swetry kaszmirowe za 600 PLN, paski za 170 PLN, krawaty za 140 PLN.
Punkty sprzedaży Loding znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach – w Paryżu, Lyonie, Bordeaux, Nantes, Cannes, Marsylii, Brukseli, Seulu, Casablance, Hong Kongu. Firma, podobnie jak jej odbiorcy, konsekwentnie stawia na ciepło, klasyczną elegancję, dobry styl oraz innowacyjność. Rόżnorodność asortymentu, doskonała jakość wyrobόw oraz konkurencyjne ceny ugruntowały renomę marki LODING i od lat pozycjonują ją jako wysoce rozpoznawalną na rynku francuskiego luksusowego obuwia i męskich strojόw. W 2007 r. LODING wybrany został przez Franchising.magazine.com siecią nr 1 pod względem rozwoju w kategorii sieci wschodzących.

KOLEKCJA KLASYCZNA
LODING oferuje swoim klientom najwyższej jakości ręcznie wykończone buty, koszule z egipskiej bawełny, swetry kaszmirowe, jedwabne krawaty, paski, spinki do mankietów, prawidła do butόw oraz akcesoria czyszczące. Do produkcji szytych tradycyjną metodą ramową (Goodyear-welted) butόw wykorzystywane są najlepsze francuskie skόry cielęce. Oprόcz ponadczasowych modeli takich jak Oxford lub Derby LODING swoją ofertę kieruje rόwnież do Klientόw poszukujących najnowszych trendów. Obecna kolekcja liczy około 50 modeli, co stanowi jeden z najbardziej różnorodnych asortymentów klasycznego obuwia w kraju. Koszule z doskonałej jakości egipskiej bawełny z podwόjnym włόknem wyrόżniają się oryginalnym stylem i kolorystyką. Oferta obejmuje zarówno koszule klasyczne, jak i taliowane, a kolekcje zmieniają się co 6 tygodni.

LODING SPORT
LODING Sport to nowość w dotychczasowej ofercie firmy. Kolekcja obejmuje niezwykle wygodne mokasyny i buty pustynne z welurowej skóry cielęcej w najmodniejszych kolorach tego sezonu – czekoladowym, karmelowym, cappuccino, pomarańczowym, pistacjowym i czerwonym. Idealnym uzupełnieniem kolekcji są przewiewne, bawełniane koszulki polo w tej samej gamie kolorów.

 

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title