Nespresso

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

Nespresso to szwajcarska firma będąca liderem rynku najwyższej jakości kawy porcjowanej. Obecna dziś w ponad 60 krajach na świecie, jako pierwsza wprowadziła koncepcję kawy w kapsułkach.
Powstaniu Nespresso w 1986 roku towarzyszyła prosta idea: umożliwić każdemu przygotowanie w domu filiżanki kawy doskonałej jak z prawdziwej kawiarni. Oprócz rozwiązań dla konsumentów końcowych (gospodarstw domowych) Nespresso dostarcza także rozwiązania dla biznesu. Na ofertę marki składają się kawy dopasowane do różnych okazji i gustów. Mieszanki pozyskiwane są z ręcznie zbieranych, wyselekcjonowanych ziaren, z plantacji na całym świecie. Kapsułki zamykane są hermetycznie, co zapewnia niepowtarzalny aromat i świeżość kawy. W ofercie Nespresso znajdują się kawy Grand Cru o różnych nutach aromatycznych i intensywności. Wybierać można spośród mieszanek kwiatowo-owocowych, zbalansowanych i intensywnych, ale także kaw bezkofeinowych i edycji limitowanych.
Bogaty asortyment dostępny kaw w pop-up butiku w Galerii Mokotów uzupełniają dostępne w sklepach partnerskich funkcjonalne i niezawodne urządzenia do przygotowywania kawy. Ekspresy Nespresso proste w obsłudze, zaawansowane technologicznie i zaprojektowane tak, by idealnie wpasować się w każdą przestrzeń.. Wszystko to sprawia, że urządzenia pozwalają za naciśnięciem jednego przycisku przygotować ulubioną kawę. Rozwiązania Nespresso to także gwarancja wysokiego standardu obsługi klienta i spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie: od doradztwa i pomocy w obsłudze po specjalistyczną wiedzę techniczną.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title