OptiqueRayBanOakley

Optique Ray-Ban & Oakley

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

536 856 585

536 856 585

W Optique wierzymy, że zakup okularów może byc przyjemny i inspirujący, a poprzez ich prawidłowy dobór można nie tylko lepiej widzieć, ale i lepiej wyglądać. Dlatego stworzyliśmy miejsce przepełnione pozytywną energią, oraz troską o komfort widzenia, z największym wyborem okularów wyjątkowych marek. To miejsce w którym ponadczasowy styl ikon Ray-Ban przeplata się z najnowszymi trendami topowych projektantów takich jak Dolce&Gabanna, Prada, Oliver Peoples oraz Vogue. Dla miłośników sportu dostępna jest bardzo szeroka kolekcja od marki Oakley.
Współpracujemy z wyselekcjonowanymi markami, które oprócz wyznaczania trendów w dziedzinie optyki posiadają certyfikaty jakości, a usługa badania wzroku przeprowadzona jest przez optometrystę, co gwarantuje najwyższą jakość widzenia! Naszym zapleczem jest nowoczesny gabinet, w którym oprócz doboru najwyższej jakości soczewek okularowych Essilor takich jak na przykład Varilux czy Crizal, prowadzimy również dopasowania soczewek kontaktowych firmy Alcon.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
OptiqueRayBanOakley

Optique Ray-Ban & Oakley

10% rabatu na oprawy przeciwsłoneczne i korekcyjne marki Ray-Ban i Oakley
Title