Pasmanteria Bocian

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 161 36 12

22 161 36 12

Pasmanteria BOCIAN to bogaty wybór artykułów pasmanteryjnych, dodatków, ozdób i materiałów dla krawcowych oraz wszystkich, którym nie obce są robótki ręczne lub hasło DIY!

Warszawska pasmanteria oferuje m.in.: ozdobne taśmy i wstążki, aplikacje, koraliki, guziki i wiele innych ozdób, które bez wątpienia mogą wzbogacić każdą garderobę. Dla osób lubiących druty i szydełko dostępna jest szeroka oferta towarów, w tym przede wszystkim kolorowe włóczki, kordonek i zpagetti. W sklepie znajdziesz także artykuły do filcowania, tj. wełna, jedwabie, włókna, arkusze filcu, szczotki i wiele innych. Na miłośniczki szycia i patchworku czekają materiały wysokiej jakości oraz igły, ozdobne nici, łaty i wszelkie potrzebne akcesoria krawieckie.

Ekspedientki pasmanterii BOCIAN chętnie posłużą pomocą przy doborze wszelkich potrzebnych materiałów. Przy kasie spytaj o także Kartę Stałego Klienta.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Pasmanteria Bocian

5% rabatu na nieprzeceniony asortyment


Title