REDRUBIN

RED RUBIN

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 161 32 71

22 161 32 71

Red Rubin to nie tylko sklepy ze złotą i srebrną biżuterią. Red Rubin to filozofia i system wartości, który wyznajemy.

Rubin – symbol miłości, życia i zwycięstwa. Wierzymy, że przynosi szczęście, – dlatego do każdej zakupionej w Red Rubin biżuterii zakuwamy w prezencie rubin, od wewnętrznej strony tak, aby dotykał skóry (wtedy jego działanie jest silniejsze), taka mała tajemnica – talizman na szczęście!

Klient – jest naszym gościem i najważniejszą osobą w firmie. Robi nam przyjemność, kiedy do nas przychodzi. Zwraca się do nas ze swoimi potrzebami i życzeniami, a my staramy się je zaspokoić. Dbamy również o niestandardowe życzenia Naszych Klientów – w każdym z naszych sklepów mamy pracownię, na miejscu dokonujemy drobnych napraw i przeróbek, a przede wszystkim wykonujemy biżuterię na zamówienie – od podstaw, według projektu Naszego Klienta.

Pasja, entuzjazm i ciągłe poszukiwania. Podróżujemy po całym świecie, szukamy nowych rozwiązań, odwiedzamy targi branżowe i pokazy mody. Z naszych podróży przywozimy najnowsze trendy, najciekawsze modele i nowinki techniczne. Eksperymentujemy z materiałami i formami. Jesteśmy liderami, wyznaczamy trendy. W naszej ofercie posiadamy biżuterię, która pochodzi z najnowszych kolekcji modowych – Paryż, Mediolan. Dzisiaj prezentujemy Państwu srebrny naszyjnik z ostatnich targów modowo-biżuteryjnych w Paryżu. Ciekawe połączenie klasycznego, srebrnego łańcuszka z prostą formą kuli obleczoną w skórę, dodatkowo kryształy Swarovskiego.

Diamenty i kamienie szlachetne – to nasz specjalność. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór biżuterii z diamentami – pierścionki, kolie, kolczyki, bransolety – najciekawszą kolekcję obrączek, oraz możliwość wykonania biżuterii według własnego projektu. Dla inwestorów proponujemy zakup kamieni luzem - diamentów o najwyższych parametrach, różnych szlifach i kolorach z certyfikatami największych laboratoriów na świecie – GIA, HRD, IGI. Dla Naszych Klientów sprowadzimy również nietypowe kamienie – np. rubiny, szafiry z efektem asteryzmu – a dla zainteresowanych zaproponujemy unikatową oprawę, którą następnie wykonamy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
REDRUBIN

RED RUBIN

15% zniżki w każdy poniedziałek oraz bezpłatne odświeżenie jednej sztuki biżuterii przy trzecim zakupie

Title