Rossmann

Rossmann

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

782 636 091

782 636 091

W Galerii Mokotów sklep Rossmann działa od czerwca 2014 r. i jest 900 drogerią otwartą przez lidera rynku chemiczno-kosmetycznego w Polsce. To największa drogeria Rossmanna w Warszawie, która liczy 500 metrów kw. powierzchni.

Ze względu na specyfikę miejsca wykonano nowoczesne, szaro-czerwone elementy graficzne widoczne na sklepowych regałach. Doskonale wpisują się w stylistykę Galerii Mokotów, a ledowe oświetlenie półek z perfumami i kosmetykami nie tylko wspaniale eksponuje poszczególne produkty, ale także rozjaśnia całe wnętrze.

Kolejnym wyróżnikiem są duże ekrany wiszące nad kasami, na których wyświetlane będą różnego rodzaju materiały multimedialne.

Klienci mają do dyspozycji 16 000 produktów, w tym szczególnie bogatą ofertę perfum damskich i męskich oraz kosmetyków kolorowych. Asortyment sklepu został poszerzony o zdrową żywność i wina. Ponadto w trosce o komfort kupujących, szczególnie rodziców z małymi dziećmi, półki z produktami zostały ustawione w taki sposób, by ułatwić przejazd wózkiem.

Rossmanna odwiedza codziennie ponad 600 000 klientów. Dziedzinami, w których oferta jest szczególnie bogata, są pielęgnacja włosów i ciała. Do dyspozycji Klientów jest 800 różnych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Rossmann posiada również 35 marek własnych, takich jak Isana – znana i lubiana marka zajmująca się pielęgnacją ciała i włosów, Babydream – kosmetyki i artykuły spożywcze dla dzieci, marka Alouette produkująca wyroby papiernicze czy Domol – artykuły chemii gospodarczej.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title