Samsung

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

501 001 686

501 001 686

W salonie Samsung doświadczysz niezwykłych możliwości technologii, które dodadzą Ci skrzydeł w domu, w pracy i w podróży. Posłuchasz muzyki, pograsz w gry, przetestujesz nowinki techniczne. Znajdziesz tu także fachową pomoc, najlepszy serwis i obsługę. Zaspokoisz swoją technologiczną ciekawość. Ta wyjątkowa przestrzeń w Galerii Mokotów została zaprojektowana dla każdego, kto jest ciekawy siebie i świata. Przyjdź i przekonaj się, jaki potencjał wyzwoli ona w Tobie.

W naszej ofercie znajdziesz największy wybór smartfonów, smartwatchy, tabletów, nowoczesnego sprzętu AGD i RTV oraz ogromnego wachlarza kolorowych akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla Samsung. Naszym klientom oferujemy szereg usług dodatkowych takich jak ubezpieczenie sprzętu, program przedłużonej gwarancji producenta, konfigurację i personalizację sprzętu czy atrakcyjną ofertę ratalną.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Samsung

Voucher o wartości 80 zł na kolejne zakupy na tablety Galaxy Tab 10 WiFi i smartfon Galaxy A40.

Samsung

Rabat na ochronę ekranu jednorazowo.
Title