Sephora

Sephora

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 101 42 15

22 101 42 15

Sephora w Galerii Mokotów to wyjątkowe miejsce rozpoznawalne wszędzie po eleganckim wnętrzu. Perfumeria Sephora w Galerii Mokotów to miejsce, w którym każdy może dotknąć prawdziwego piękna, poczuć jego zapach i zobaczyć jego wszystkie odcienie.

Oferta perfumerii Sephora w Galerii Mokotów to kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i kąpieli najbardziej prestiżowych i unikalnych marek, a także wyjątkowo bogata gama zapachów. Na klientów Sephora czekają najlepsze marki luksusowe na świecie, jak np. Dior, Guerlain, Lancome czy Estee Lauder, a także marki innowacyjne dostępne wyłącznie w Sephora takie jak Eisenberg,Benefit, Make Up Forever, Ferragamo, Viktor & Rolf, Dr Brandt, Clarisonic, Helena Rubinstein i wiele innych.

Dodatkowo ofertę wzbogaca przystępna cenowo marka Sephora o szerokiej gamie produktów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała oraz do kąpieli.

Klienci odwiedzający perfumerię Sephora w Galerii Mokotów mogą czerpać radość eksperymentowania z nowościami kosmetycznymi, otrzymać próbki produktów do przetestowania w domu, a także skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów. Perfumeria Sephora w Galerii Mokotów to także szeroka oferta usług: makijażu, manicure, regulacji i koloryzacji brwi marki Benefit oraz bezpłatnego, eksperckiego doboru podkładu przy użyciu systemu Color Profile opracowanego na wyłączność z firmą PANTONE® - światowym ekspertem w świecie kolorów.

Firma stale inwestuje w rozwój i szkolenia eksperckie swoich pracowników. Realizuje m.in. nowatorski, certyfikowany program szkoleniowy Sephora University, podczas którego makijażyści Sephora uczą się od najlepszych profesjonalnych wizażystów w branży oraz ekspertów wiodących światowych marek. Firma prowadzi też międzynarodową wymianę talentów w ramach sieci oraz organizuje konkursy i szkolenia dla pracowników. Kluczowe z nich to: „Mistrz Makijażu”, „Mistrz Pielęgnacji” oraz „Mistrz Zapachu”. Absolwentów Sephora University oraz Mistrzów wyłonionych w finałach konkursów, klienci znajdą, na co dzień w perfumeriach Sephora.

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

MIESZAJ I ŁĄCZ! BIERZESZ 3, PŁACISZ ZA 2!

Odkryj

Letnie wyprzedaże w perfumerii Sephora!

Odkryj
Title