Świat Książki „KIDS”

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Świat Książki „KIDS” to nowoczesna przestrzeń wydzielona w księgarni z ofertą przeznaczoną dla najmłodszych czytelników. Wystrój Świat Książki „KIDS” został przygotowany z myślą o dzieciach i przystosowany do ich potrzeb. Znajdują się tu niższe meble, specjalnie przygotowane grafiki dla młodych miłośników książek. Oprócz bogatej oferty literackiej, księgarnię „KIDS” wypełniają rozmaite gry, artykuły papiernicze i tekstylne oraz zabawki.

Księgarnie Świat Książki to sieć ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, zabawki, gry oraz zestawy kreatywne, a w wybranych – płyty muzyczne, w tym również winylowe oraz filmy.

Klienci Księgarń Świat Książki mogą korzystać z dwóch stałych akcji promocyjnych: „druga książka -50%” oraz „3 za 2”. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

We wszystkich księgarniach można bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym swiatksiazki.pl.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title