YvesRocher

Yves Rocher

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

783 296 126

783 296 126

Atelier Kosmetyki Roślinnej to nowy koncept sklepów marki Yves Rocher, którego celem jest pokazanie korzeni, wartości i zaangażowania marki Yves Rocher. W sklepie odnajdziemy 2 strefy. Pierwsza z nich to Roślinny Ogród, w którym każda klientka odnajdzie całe bogactwo zapachów, kolorów oraz smaków natury. Druga strefa to Roślinne Laboratorium, gdzie umieszczone zostały kosmetyki będące efektem poszukiwań, badań i osiągnięć naukowych marki Yves Rocher. Wśród asortymentu znajdą Państwo kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała i włosów, kosmetyki do makijażu, serie zapachowe dla pań i panów, bezpieczne kosmetyki do opalania zawierające filtry ochronne.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Promocja w Yves Rocher

Odkryj
YvesRocher

Yves Rocher

40% na wybrany kosmetyk o minimalnej wartości 6,90 zł (rabat udzielany od maksymalnej sugerowanej ceny, nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem)

Title