WIOSNA TO CZAS, NA KTÓRY CZEKAJĄ... WSZYSCY ROWERZYŚCI!

Po zimowym okresie wyłączenia z użytkowania rowery potrzebują przeglądu i wiatru w szprychach. Specjalnie dla gości i klientów Galerii Mokotów przygotowana zostanie specjalna strefa serwisowa, w której posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli dokonać bezpłatnego przeglądu swoich jednośladów. Dodatkowo w środy pomiędzy 9 maja a 27 czerwca (z wyjątkiem środy 30 maja) stali klienci Galerii Mokotów będą mogli skorzystać z porad trenera oraz wypić świeżo przygotowany przez siebie sok owocowy w wybranym smaku.

WIOSNA
NA DWÓCH
KÓŁKACH
ZAPRASZAMY
W ŚRODY
OD 9 MAJA DO 27 CZERWCA
 
PARTNERZY:

STREFA ROWEROWA

MAJ
9
 
16
 
24
15:00
CZERWIEC
6
 
13
 
20
 
27
20:00

STREFA BLENDER
BIKE

W specjalnej strefie, przy Punkcie Informacyjnym Galerii Mokotów na poziomie 0, posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli wypić świeżo przygotowany przez siebie sok owocowy w wybranym smaku.

ZAŁÓŻ KARTĘ

PORADY TRENERA
CALYPSO

Poznaj prawidłowe techniki jazdy na rowerze, dowiedz się, jak poprawnie przeprowadzić rozgrzewkę i odpowiednio zregenerować organizm po treningu. Skorzystaj z bezpłatnych porad w zakresie właściwego odżywiania oraz badań składu masy ciała.

SERWIS
ROWEROWY

W dniach 16 maja oraz 6 i 20 czerwca posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli dokonać bezpłatnego przeglądu swoich jednośladów.

PARTNERZY

ZAKRĘĆ PO NAGRODY

Ściągnij aplikację Activy i dołącz do konkursu
Activy to mobilna gra rowerowa. Ściągnij wersję na Twój telefon i wejdź do konkursu, wpisując kod "GALERIA2018". Rozpocznij grę – zdobywaj punkty, rywalizuj z innymi, odblokuj nowe poziomy i odznaki.
Aplikacja zapisze Twoje przejazdy
Zapisuj przejazdy w aplikacji bez wyciągania telefonu z kieszeni dzięki funkcji Activy Magic. Za każdy przejazd otrzymasz 10 pkt, za każdy kilometr 5 pkt, a za trasy w okolicach Galerii Mokotów premię 50 pkt.
Zdobywaj nagrody w cotygodniowych wyzwaniach
To konkurs dla wszystkich – każdy przejazd się liczy. Sportowiec amator ma podobne szanse co weekendowy rowerzysta, a najcenniejsze jest utrzymanie frekwencji.
Activy poprzez dobrą zabawę pomaga Ci zbudować motywację do większej aktywności rowerowej. Przesiądź się z nami na rower - dla zdrowia, czystszego środowiska i bardziej przyjaznych miast. Za każdy Twój przejazd otrzymujesz punkty i nagordy – liczy się głównie frekwencja, a dopiero później liczba kilometrów. Rower jest dla każdego!